Zadejte Vaše jméno:
Zadejte Vaši e-mailovou adresu:
Předmět správy:
Text správy:
 
logo youtube facebook

Novinky, články, inspirace

31.03.2017

Rozhodli jste se pro krb ve Vašem domě, ale vlastně vůbec nevíte, podle čeho vybírat? Narazili jste na velké množství firem, ale netušíte, které zadat projekt? Důležité je rozhodovat se podle více aspektů....

Celý článek
28.03.2017

Pokud uvažujete o pořízení pece, je nutné si stanovit také různá kritéria, podle kterých budete pec vybírat. Slyšeli jste o přikládání ze zadní strany pece nebo z vedlejší místnosti, ale nevíte, co všechno to obnáší? A podle čeho rozhodovat?

Celý článek
20.03.2017

Uvažujete o zvelebení Vaší terasy, ale stále si říkáte, že tomu něco chybí? Pokud Vaši terasu často využíváte, ať už k odpočinku nebo k posezení s přáteli, určitě stojí za to uvažovat o pořízení grilu nebo ohniště.

Celý článek
16.03.2017

V českých domácnostech je již po velmi dlouhou dobu trend montování krbů. Ale Vy si říkáte, že byste se raději vrátili ke klasice? Vzpomínáte na kachlová kamna, která měla doma Vaše babička, a rádi byste si pořídili stejný skvost?

Celý článek
07.03.2017

Už jste také uvažovali o krbu ve Vaší domácnosti? Snad každý si přeje mít svou vlastní oázu tepla, aby bylo možné užít si chvilky odpočinku v soukromí domova. Jak ale správně vybrat a jaké máme vlastně možnosti?

Celý článek

«   [1]  »

manufacturers

Při používání této stránky dochází ke zpracování cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu služeb.  Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. (více informací).

Souhlasím