Zadejte Vaše jméno:
Zadejte Vaši e-mailovou adresu:
Předmět správy:
Text správy:
 
logo youtube facebook

Krby Smetana - obestavby krbů

Krby Smetana - kamnářství Vám nabízí moderní krby a originální kachlová kamna pro ekologické vytápění dřevem. Dodáváme a montujeme kvalitní krbové vložky a krbová kamna s vysokou účinností. Zajišťujeme dále opravy sporáků a kachlových kamen. Spokojený zákazník je samozřejmě naše priorita. Stavby provádíme z kvalitních kamnářských materiálů, nejlépe akumulačních v závislosti na hodnotě stavby.
 
Proč pro realizaci kamen zvolit Krby Smetana?
  • Protože mi velmi záleží na Vaší spokojenosti, všechny projekty zhotovuji osobně. Se stavbou kamen a krbů mám zkušenost již více než 15 let!

  • Nemusíte nikam jezdit! Já sám přijedu za Vámi a doporučím vhodný způsob vytápění.

  • Při osobní schůzce spolu prodiskutejeme Vaše představy a požadavky, na základě kterých provedu kalkulaci a zaměření. Toto celé zdarma!

  • Zakázky realizuji na klíč po celé České republice.

  • Pracuji pouze s kvalitními a léty prověřenými dodavateli krbů a kamen, které Vám dodám za velmi příznivé ceny!

  • A v neposlední řadě, protože si za svou prací stojím! 

 

 

 

Z čeho můžete vybírat? Pokud vyznáváte moderní styl, tak zajisté hledáte stylový doplněk do současného interiéru, pak Vám mohu nabídnout stavbu vestavěných kamen, která dodají každému interiéru punc luxusu, zároveň ale vydrží dlouhé hodiny sálat teplo.

 

 

Jste spíše konzervativní? Pak Vám nabízím stavbu klasického krbu Vašich snů, či krbových kamen. Při stavbě krbů používám jak tradiční, tak vysoce účinné krbové vložky, které sníží palivové náklady až o 90 %! Pokud hledáte přidanou hodnotu krbu, či kamen, můžeme udělat napojení na teplovodný systém, takže z kamen nebo krbu nebude jen krásný a stylový doplněk, ale může posloužit jako primární, popřípadě sekundární zdroj tepla celé domácnosti!

 

 

 

 

Pro milovníky starých dobrých časů nabízím stavbu tradičních kachlových kamen. Kachlová kamna zná asi každý a málokdo by o nich prohlásil, že nejsou nádherná. Možná už ale nevíte, že kromě vzhledu přinesou kachlová kamna také velice ekonomický a levný zdroj tepla! Kachle, které se nahřejí, vydrží sálat teplo dlouhé hodiny. Kachlová kamna stavím tradičním stylem, který je zárukou naprosté autenticity!

 

manufacturers

Při používání této stránky dochází ke zpracování cookies, které nám pomáhají zvyšovat kvalitu služeb.  Prohlížením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich užíváním. (více informací).

Souhlasím